اولین هکاتون صنایع معدنی "معدنینو"

اولین هکاتون صنایع معدنی "معدنینو"
اولین و بزرگترین هکاتون صنایع معدنی توسط مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال اینوسنتر و شتابدهنده تخصصی ماینتک با همکاری ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی به منظور تحول دیجیتال صنایع معدن برگزار می‌گردد.

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برگزاری نخستین هکاتون صنایع معدنی حمایت می کند تا با این کار نوآوری‌ها و خلاقیت‌ها به حوزه معدن و صنایع معدنی ورود کند. این رویداد توسط شتاب‌دهنده ماینتک و مرکز نوآوری اینوسنتر برگزار می شود.

این رویداد قرار است فضایی شود برای «توسعه استفاده از فناوری‌ اینترنت اشیا، یادگیری ماشینی، واقعیت مجازی، در معادن و صنایع معدنی»، »توسعه و ایجاد نرم‌افزارها و سیستم پردازش داده‌های معدنی آنلاین و آفلاین»، «توسعه فناوری‌های خودکار و کنترل از راه دور در مدیریت بخش های مختلف معدنی و صنایع معدنی» و افزایش امنیت و بهبود کارایی نیروی انسانی تجهیزات و ماشین‌آلات صنایع معدنی با بهره‌گیری از فناوری‌های دیجیتال».

مخاطبان این رویداد «فعالان و علاقه مندان به حوزه برنامه نویسی»، «فعالان و علاقه مندان به حوزه صنایع معدنی، «افراد علاقه مند به حوزه کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار» و «افراد دارای ایده در حوزه تحول دیجیتال و هوشمند سازی صنایع معدنی» هستند.

جوایز درنظر گرفته شده برای سه تیم برتر بدین صورت می‌باشد:

تیم اول 15 میلیون تومان خدمات غیرنقدی سامانه راه نوآوری

تیم دوم 15 میلیون تومان خدمات غیرنقدی سامانه راه نوآوری

تیم سوم 5 میلیون تومان خدمات غیرنقدی سامانه راه نوآوری

همراه با بیش از 50 ساعت آموزش تخصصی، اختصاص فضای کار اشتراکی و منتورینگ، امکان معرفی به سرمایه‌گذار و شتابدهنده‌ها جهت توسعه طرح کسب‌وکار برای برگزیدگان در نظر گرفته شده است.

مهلت ثبت‌نام در این رویداد که با هدف به کارگیری فناوری‌های نوظهور در صنایع معدنی و حرکت صنعت به سمت تحول دیجیتال برگزار می‌شود تا 19 خردادماه سال جاری است.

جهت شرکت در معدنینو طرح‌های خود را به آدرس madanino.office@gmail.com ایمیل کنید یا با شماره‌های 021-66470335 و 09045035269 تماس‌ حاصل فرمایید.

نوشته شده توسط ادمین در تاریخ 1400/3/5